Kontakt

Besøg vores showroom landet over

Jylland

Nystrøm & Krabbe, Randersvej 397, 8380 Trige. For åbningstider og kørselsvejledning, klik her
Brasholt Jagt, Vandværksvej 29, 9800 Hjørring. For åbningstider og kørselsvejledning,
klik her

Sjælland

Hubertushuset, Roskildevej 239, 4100 Ringsted. For åbningstider og kørselsvejledning, klik her
Guns & Gents, Skindergade 31, 1159 København K. For åbningstider og kørselsvejledning, klik her

Fyn

Odense Jagt og Fritid, Magnoliavej 7, 5250 Odense SV
For åbningstider og kørselsvejledning, Klik her


Konservatorkonsulenter

Danmark

Du er meget velkommen til at kontakte din lokale konservatorkonsulent for rådgivning og spørgsmål, samt bestilling:

Nordjylland
Konservatorkonsulent Ole Nielsen
Telefon 24231152
Email ole@firstclasstrophy.com

Midtjylland
Konservatorkonsulent Allan B. Rasmussen
Telefon 21 68 85 41
Email allan@firstclasstrophy.com

Sønderjylland
 & Fyn
Konservatorkonsulent Lars Schmidt
Telefon 51 25 90 02
Email lars@firstclasstrophy.com

Sjælland

Konservatorkonsulent Jan Mortensen
Telefon 20 33 04 72
Email jan@firstclasstrophy.com

Sverige

Konservator Tomas Carlsson
Åtorp,Kihl S-64196 Katrineholm
Telefon +46 700922310
Email tomas@firstclasstrophy.com

Konservator konsulent Jörn Olsson
Östergatan 18B
S-281 33 Hässleholm
Tel +46 70 733 63 73
Email jorn@firstclasstrophy.com

Tyskland

Mamager Stefanus Prinsloo
Schoernbornstrasse 26A,
D-63776 Moembris-Daxberg
email: stefanus@firstclasstrophy.com

Sydafrika

Manager Ulrik Hansen
25 Robin Street, 1390 Phalaborwa, Limpopo Province
Telefon +27 72 1186534
Email ulrik@firstclasstrophy.com

Namibia

Manager Stefanus Prinsloo
Farm Okatjetswambo, No. 137, Okahandja District
Telefon +264 856337757; +49 176 84590287
Email stefanus@firstclasstrophy.com

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.